Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

Doručení Revolut karty je v našich končinách zpoplatněno částkou 99 Kč. Při dodržení následujícího postupu byste měli mít kartu zcela zdarma. Platnost odkazu by měla být do konce roku 2019.

Získat Revolut kartu zdarma

  1. Klikněte na tlačítko výše. Odkaz obsahuje navíc parametr se jménem webu. Na stránce Revolut klikněte na tlačítko Get the app, vyplňte své číslo a na telefon by vám měla přijít potvrzovací SMS.
  2. Pokud jste zkoušeli v Revolutu vyplňovat své číslo již dříve, je dobré z telefonu vymazat předchozí konverzaci. Stalo se mi, že nová SMS mi pak nepřišla.
  3. Klikněte na odkaz v SMS zprávě a postupně se na mobilu proklikejte až ke stažení aplikace. Je to poměrně krkolomná cesta, budete znovu odkázáni na web a postupně byste se měli dostat až do Google play (Android). Zde si teprve Revolut stáhněte.
  4. Následuje instalace, ve které vám bude představeno, co Revolut všechno umí. Postupně vyplníte své osobní údaje, telefon a email. V jednom z kroků vám přijde potvrzovací sms, kterou aplikace sama přečte a posune se o krok dále.
  5. Postupně byste se měli dostat až do stádia, kdy máte založený účet. Revolut po vás bude chtít minimální nabití (top up) 300 Kč.
  6. Nabijte si tedy minimální částku (tu můžete později celou pochopitelně využít, případně si ji vrátit zpět na běžný účet). Následně se vám odemkne možnost objednat si kartu.
  7. Namísto obvyklé ceny 99 Kč byste ji nyní měli mít zdarma.
  8. Pěkně prosím o zpětnou vazbu, zda odkaz fungoval či nikoliv (email v patičce). Bohužel nemohu udělat zpětnou kontrolu postupu a nechci tu držet nefunkční návod. Děkuji

Obrázky

Revolut registrace
Top up – nabití minimální částky 300 Kč – Tlačítko pro objednání Revolut karty
Revolut karta zdarma - standart delivery free
Volba standardního designu karty – potvrzení adresy a zaslání karty zdarma

Snad se vám vše podařilo ke zdárnému konci.

P.S: Pokud se objednání karty zdarma nepovedlo, případně jste se o této akci dozvěděli dodatečně, setkal jsem se na fórech i s popisem případů, kdy podpora poštovné zpětně odpustila (netuším jak dlouho a asi záleží na koho narazíte). Postačí jim napsat a vysvětlit, že jste akci promeškali. Výsledky budou nejspíš případ od případu různé, ale za pokus by to stát mohlo.

P.P.S: Pokud na kartu nespěcháte, můžete zkusit s jejím objednáním 1 měsíc počkat. Revolut ji pak v rámci vlastní promo akce nabízel zdarma.