Revolut karta zdarma (nyní bonus 300 Kč ) – registrace pro nové uživatele

Doručení Revolut karty je v našich končinách zpoplatněno částkou 99 Kč. Při dodržení následujícího postupu byste měli mít kartu zcela zdarma. Návod na získání karty je doplněním související Revolut recenze, kde naleznete více informací.

Akce:  Zaregistrujte se a získejte 300 Kč po prvním zaplacení kartou Revolut. Platí pouze do 28. srpna.

Získat Revolut kartu s bonusem 300 Kč

  1. Klikněte na tlačítko výše. Odkaz obsahuje navíc parametr se jménem webu, načtení občas trvá pár vteřin kvůli měřícímu odkazu. Na cílové stránce vyplňte své číslo a klikněte na Accept invite.
  2. V SMS zprávě a proklikněte se ke stažení aplikace v Google Play.
  3. Následuje instalace aplikace Revolut s představením základních funkcí. Postupně vyplníte své telefonní číslo a email. V jednom z kroků vám přijde potvrzovací sms s číselným kódem, který je třeba vyplnit do aplikace. U některých telefonů zadání kódu probíhá automaticky. Pokud kód nedorazí, po 1 minutě o něj lze zažádat znovu. Po zadání kódu si aplikace vyžádá vaše osobní údaje.
  4. K založení účtu si Revolut vyžádá minimální nabití (top up) 300 Kč. Tyto peníze lze pochopitelně později utratit a nebo je zaslat zpět. K těmto účelům je nutné vložit číslo karty, kterou si účet nabijete, nebo poslat peníze jinou metodou. Je dobré si ověřit v bankovnictví, zda má platební karta, kterou nabíjíme aktivovány internetové platby.
  5. Kartu lze objednat třemi metodami, přičemž lze zvolit Express delivery do 2 dnů nebo upgrade na premium a zaslání zdarma. Vás bude pravděpodobně zajímat Standard delivery do 14 dní. Tu byste nyní měli mít namísto obvyklé ceny 99 Kč zdarma.
  6. Pokud jste narazili na nesrovnalost v postupu, klidně mi o tom napište. Bohužel už nemohu udělat zpětnou kontrolu, protože kartu mám. Stejně tak budu vděčný za jakoukoliv zpětnou vazbu. Děkuji.

Obrázky

Revolut registrace
Top up – nabití minimální částky 300 Kč – Tlačítko pro objednání Revolut karty
Revolut karta zdarma - standart delivery free
Volba standardního designu karty – potvrzení adresy a zaslání karty zdarma

 

Snad se vám vše podařilo ke zdárnému konci.

P.S: Pokud se objednání karty zdarma nepovedlo, případně jste se o této akci dozvěděli dodatečně, setkal jsem se s případy, kdy podpora poštovné zpětně odpustila (netuším jak dlouho a asi záleží na koho narazíte). Postačí jim napsat a vysvětlit, že jste akci promeškali. Výsledky budou nejspíš případ od případu různé, ale za pokus by to stát mohlo.

P.P.S: Pokud na kartu nespěcháte, můžete zkusit s jejím objednáním 14 dní – 1 měsíc počkat. Revolut ji pak v rámci vlastní promo akce nabízí zdarma.