Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

Doručení Revolut karty je v našich končinách zpoplatněno částkou 99 Kč. Při dodržení následujícího postupu byste měli mít kartu zcela zdarma. Více informací o službě Revolut naleznete v Revolut recenzi.

Získej Revolut kartu zdarma
(namísto 99 Kč za doručení – více informací)

Postup se může od skutečnosti mírně lišit. Je to už nějaký ten rok, co jsem si registrací prošel osobně.

  1. Klikněte na tlačítko výše. Na cílové stránce vyplňte své číslo a klikněte na Accept invite.
  2. V SMS zprávě a proklikněte se ke stažení aplikace.
  3. Následuje instalace aplikace Revolut s představením základních funkcí. Postupně vyplníte své telefonní číslo a email. V jednom z kroků vám přijde potvrzovací sms s číselným kódem, který je třeba vyplnit do aplikace. U některých telefonů zadání kódu probíhá automaticky. Pokud kód nedorazí, po 1 minutě o něj lze zažádat znovu. Po zadání kódu si aplikace vyžádá vaše osobní údaje.
  4. K založení účtu si Revolut vyžádá minimální nabití (top up) 300 Kč. Tyto peníze lze pochopitelně později utratit a nebo je zaslat zpět do banky. K těmto účelům je nutné vložit číslo karty, kterou si účet nabijete, nebo poslat peníze jinou metodou. Je dobré si ověřit v bankovnictví, zda má platební karta, kterou nabíjíme aktivovány internetové platby.
  5. Kartu lze objednat třemi metodami, přičemž lze zvolit Express delivery do 2 dnů nebo upgrade na premium a zaslání zdarma. Vás bude pravděpodobně zajímat Standard delivery do 14 dní. Tu byste nyní měli mít namísto obvyklé ceny 99 Kč zdarma.
  6. Pokud jste narazili na nesrovnalost v postupu, klidně mi o tom napište. Bohužel už nemohu udělat zpětnou kontrolu, protože kartu nějakou dobu mám. Stejně tak budu vděčný za jakoukoliv zpětnou vazbu. Děkuji.

Obrázky

Revolut registrace
Top up – nabití minimální částky 300 Kč – Tlačítko pro objednání Revolut karty

 

Revolut karta zdarma - standart delivery free
Volba standardního designu karty – potvrzení adresy a zaslání karty zdarma

Snad se vám vše podařilo ke zdárnému konci.

P.S: Pokud se objednání karty zdarma nepovedlo, případně jste se o této akci dozvěděli dodatečně, setkal jsem se s případy, kdy podpora poštovné zpětně odpustila (netuším jak dlouho a asi záleží na koho narazíte). Postačí jim napsat a vysvětlit, že jste akci promeškali. Výsledky budou nejspíš případ od případu různé, ale za pokus by to stát mohlo.

P.P.S: Pokud na kartu nespěcháte, můžete zkusit s jejím objednáním 14 dní – 1 měsíc počkat. Revolut ji pak v rámci vlastní promo akce nabízí zdarma a dozvíte se o tom skrz notifikaci na telefonu či emailem.