Revolut karta zdarma: registrace pro nové uživatele

Doručení Revolut karty je v našich končinách zpoplatněno částkou 99 Kč. Při dodržení následujícího postupu byste měli mít kartu zcela zdarma. Občas se objevují i zajímavější akce a jakmile bude nová, pro koncového uživatele zajímavější, tuto stránku okamžitě aktualizuji. Více informací o službě Revolut pak naleznete v recenzi.

Postup pro aktivaci účtu a zaslání karty

Získat Revolut kartu zdarma

Zaslání karty je zpoplatněno částkou 99 Kč. Kartu však lze skrze tlačítko níže získat zcela zdarma.

Postup se může od skutečnosti mírně lišit. Je to už nějaký ten rok, co jsem si registrací prošel osobně.

 1. Klikněte na tlačítko výše. Na cílové stránce vyplňte své telefonní číslo a klikněte na Accept invite.
 2. V SMS zprávě se proklikněte ke stažení aplikace.
 3. Následuje instalace aplikace Revolut s představením základních funkcí. Měl by se spustit instalační průvodce v češtině.
 4. Postupně vyplníte své telefonní číslo a email. V jednom z kroků vám přijde potvrzovací SMS s číselným kódem, který je třeba vyplnit do aplikace. U některých telefonů zadání kódu probíhá automaticky. Pokud kód nedorazí, po 1 minutě o něj lze zažádat znovu. Po zadání kódu si aplikace vyžádá vaše osobní údaje.
 5. K založení účtu si Revolut vyžádá minimální nabití (top up) 300 Kč. Tyto peníze lze pochopitelně později utratit a nebo je zaslat zpět do banky. Tato transakce slouží především ke schválení karty, aby budoucí nabíjení probíhalo okamžitě.
 6. K těmto účelům je nutné vložit číslo karty, kterou si účet nabijete, nebo poslat peníze jinou metodou. Je dobré si ověřit v bankovnictví, zda má platební karta, kterou nabíjíme aktivovány internetové platby.
 7. Kartu lze objednat třemi metodami, přičemž lze zvolit Express delivery do 2 dnů nebo upgrade na premium a zaslání zdarma. Vás bude pravděpodobně zajímat Standard delivery do 14 dní. Tu byste nyní měli mít namísto obvyklé ceny 99 Kč zdarma.
 8. Pokud jste narazili na nesrovnalost v postupu, klidně mi o tom napište. Bohužel už nemohu udělat zpětnou kontrolu, protože kartu nějakou dobu mám. Stejně tak budu vděčný za jakoukoliv zpětnou vazbu a revizi tohoto postupu. Děkuji.

Printscreeny obrazovky

Revolut registrace
Top up – nabití minimální částky 300 Kč – Tlačítko pro objednání Revolut karty

Revolut karta zdarma - standart delivery free
Volba standardního designu karty – potvrzení adresy a zaslání karty zdarma

Snad se vám vše podařilo ke zdárnému konci.

Jak postupovat, pokud je karta k dispozici jako stále placená?

Občas se to bohužel kvůli technickým potížím stane. Pak máte ještě dvě možnosti.

 • Napsat na podporu – je to tak 50/50. Záleží na koho narazíte. Setkal jsem se s případy, kdy podpora dokonce poštovné odpustila zpětně, pokud se někdo o této akci dozvěděl dodatečně. Výsledky však mohou být případ od případu různé.
 • Pokud na fyzickou kartu nespěcháte, můžete zkusit s jejím objednáním 14 -30 dní počkat. Revolut vám ji pak v rámci vlastní promo akce znovu nabídne zdarma a dozvíte se o tom notifikací na telefonu či emailem. Do té doby můžete využít virtuální karty, kterou si lze v aplikaci zdarma aktivovat a napojit na Apple Pay či Google Pay.

Kde se mohu dozvědět o Revolut více?

 • Nejucelenějším zdrojem je recenze. Zde naleznete pokud možno aktuální, kompletní a objektivní popis této služby.
 • Pokud hledáte řešení konkrétního problému, odkáži vás na vznikající encyklopedii nebo na české diskusní fórum.