Affiliate odkazy na blogu

Vážení čtenáři,

Na blogu využívám affiliate odkazů. Je to forma spolupráce, kdy doporučující a v mnoha případech i doporučená strana obdrží bonus za registraci, případně používání produktu. Dělám tak z následujících pohnutek a za těchto okolností:

  • Jedná se o výkonovou spolupráci a tato forma monetizace je mi milejší než využívat otravné bannery s nesouvisející reklamou. Peníze investuji do tvorby dalšího obsahu a provozu neziskového P2P fóra.
  • Hledám takové podmínky, které jsou výhodné i pro čtenáře. Vše doplňuji podrobnou obsahovou stránkou tak, aby se dle mého nejlepšího smýšlení jednalo o win-win situaci. Vždy je vaším plným právem bonusové odkazy obejít.
  • Sám si vybírám o čem píši a jak píši. Zakládám si na osobní zkušenosti a vždy se dle svého smýšlení snažím vyjmenovat všechna pro i proti. Žádná z recenzovaných společností do obsahu nezasahuje.
  • Mé dojmy můžete vždy vyvážit protikladným názorem. Zásadně necenzuruji komentáře. Ve vzácných případech však mohu něco přehlédnout, např. komentáře ve spamu.
  • Nejsem finanční poradce. Mohu posloužit pouze nezávazným názorem na problematiku. Za nikoho však nebudu, ani nechci činit investiční rozhodnutí. Očekávám, že čtenář sám ví, co je pro něj nejlepší.

Pokud byste cítili, že jednám v nesouladu s touto filozofií, prosím dejte mi tak najevo, ať už v komentářích či emailu. To, co dělám je pro mě důležité. A stejně tak je pro mě i důležitý způsob jak to dělám.

Děkuji vám. Lukáš